KONST / Litografier / Färglitografi 11609038
nr 1160 9038
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 296/300, motivet: 44x55
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:07:29
31/1 16:28:12
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd